Minimalist Modern Round Flush Ceiling Lights
Size

| Diameter | D23/30/40/50cm |
|---|---|
| Height | H5cm |
Feature
Illuminate your space with sophistication and simplicity using our Minimalist Modern Round Flush Ceiling Lights. Designed for those who appreciate clean lines and understated elegance, these ceiling lights offer a sleek and contemporary touch to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron + acrylic |
| Light source: | LED(White Light) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Wattage: | 12W,18W,24W,36W |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Hallway, Dining Room, Living Room, Bed Room,Utility Rooms |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $108.99
-65%$108.99
$38.15























Description
Size

| Diameter | D23/30/40/50cm |
|---|---|
| Height | H5cm |
Feature
Illuminate your space with sophistication and simplicity using our Minimalist Modern Round Flush Ceiling Lights. Designed for those who appreciate clean lines and understated elegance, these ceiling lights offer a sleek and contemporary touch to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron + acrylic |
| Light source: | LED(White Light) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Wattage: | 12W,18W,24W,36W |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Hallway, Dining Room, Living Room, Bed Room,Utility Rooms |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
























